Čís. položky 191-024621/0025

Altschliffbrillant-Ring

Gold 585, teilweise Silber, Brillant ca. 0,30 ct, RW 49+, 1,7 g, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., Fassung kontrollbedürftig øG2

Expert: Barbara Schaumberger Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80

barbara.schaumberger@dorotheum.at

24.06.2024 - 15:08

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant-Ring

0316 / 82 94 80

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.06.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.