Čís. položky 139-124205/0003

Speiseserviceteile, Kaiserliche Porzellanmanufaktur, Wien 1820,

bestehend aus: 12 Tellern Dm. 24,7 cm,, 2 runden Platten Dm. 31 cm, 2 ovalent Platten Länge 36,7 cm, 40,8 cm, 2 eckigen flachen Schüsseln 31 x 31 cm, Porzellan, blauer und Goldrand, Jahreszahl (1)820, unterglasurblauer Bindenschild, Porzellan und Goldränder partiell berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

17.06.2024 - 14:11

Dosažená cena: **
EUR 420,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.06.2024 - 14:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.