Čís. položky 254

Liszt, Franz,

Komponist, 1811 – 1886. E. Musikmanuskript: Korrekturen zur Polonaise Nr. 2, E-Dur, signiert, o. O., o. D. (wohl Weimar, 1851), 1 S., etwas fleckig und gebräunt, verso Montagespuren, qu.-8vo.

„NB. Um Hinzufügung der gehörigen Zeichen (...) im Manuskript der Polonaise bittet ergebenst F. Liszt“. Die Korrekturen betreffen S. 1: 2. Zeile, 2. Takt, 7. Zeile, 3. Takt, S. 2: 5. Zeile, 6. Takt.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

27.06.2024 - 16:09

Dosažená cena: **
EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Liszt, Franz,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autografy, rukopisy, dokumenty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 16:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.