Čís. položky 110

Indischer Säbel - Tulwar,

18./19. Jh., 79 cm lange Rückenklinge mit ca. 25 cm langer Rückenschneide, beidseitig doppelt gekehlt, gemarkt, Stahlgriff mit Eisenschnitt, die Parierstangenenden in Form von Drachenköpfen, durchbrochener, radial verzierter Korb, gereinigt, fleckig, ohne Scheide, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

28.06.2024 - 13:57

Dosažená cena: **
EUR 624,-
Vyvolávací cena:

Indischer Säbel - Tulwar,

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2024 - 13:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.