Čís. položky 113

Militärische Katana,

Japan, 1. Hälfte 20. Jh., 68 cm lange Klinge, vergoldete Habaki, Messingtsuba mit Blütendekor, Griffring und Knauf ebenfalls aus Messing, floral verziert, Griff mit Lederwicklung, zwei Menuki, Drücker zur Scheidenarretierung, Stahlscheide mit erhaben floral verzierten Messingbeschlägen, geringfügig fleckig, patiniert, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

28.06.2024 - 13:56

Dosažená cena: **
EUR 1.235,-
Vyvolávací cena:

Militärische Katana,

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2024 - 13:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.