Čís. položky 298

K. u. k. Armee - Militär Verdienstkreuz (später dann III. Klasse) ohne Kriegsdekoration, 3. Modell um 1870-80,

'Windhund-Punze' Silber, 'FR'-Punze im Zwischenring, revers ein leichter Haarriss in einem Arm, ansonsten sehr schön, Zustand I-. im originalen ledernen 'Luxusetui' von Rothe, reicher Goldaufdruck 'Militaer Verdienstkreuz', Deckelbänder gerissen, bezeichnet aber 'KD', Zustand I- (Ka)

Expert: Harald Kaltenböck, MSc., PhD Harald Kaltenböck, MSc., PhD
+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

28.06.2024 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 975,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2024 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.