Čís. položky 315

International (ca. 17 Stk., dabei 10 AR, dazu 3 Banknoten)

u. a. 1.) USA Morgan Dollar 1921; 2.) Doppelschilling Schubert; 3.) Pfalz, 10 Kreuzer 1764 AS; 4.) Thasos, Tetradrachme (gefasst, Tragespuren); 5.) Polen, 10 Marek Polskich 1917. III+ bis IV

Expert: Mag. Malte Rosenbaum Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

21.06.2024 - 14:45

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mince a medaile
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.06.2024 - 14:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.06. - 21.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.