Čís. položky 394-478391/0005

Demi Parure Ende 19. Jhd.

Gold ca. 580/tlw. Silber, farblose Imitationssteine, Kulturperlen, best. aus: 1 Brosche Maße ca. 55 x 38 mm,2 Creolen Maße ca. 25 x 18 mm, Gesamt 11,1 g

Expert: Sandra Kiss Sandra Kiss
+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

18.06.2024 - 15:43

Vyvolávací cena:
EUR 480,-

Demi Parure Ende 19. Jhd.

+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty & Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.06.2024 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.