Čís. položky 110-024560/0010 V

Brillantsolitär ca. 0,35 ct

Damenring, Weißgold 750, Brillant im Übergangs-Schliff, RW 54, Ringkopf Durchmesser ca. 8,8 mm, franz. Amtspunze, 2,8 gøg3

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

20.06.2024 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantsolitär ca. 0,35 ct

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty & Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2024 - 10:02
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.