Čís. položky 110-024690/0008

Heinrich Josef Wertheim

(Wien 1875-1945), betitelt "An der March bei Scharvar", signiert u. datiert u. "Heinrich Wertheim 1922, Aquarell auf Papier, ca. 44 x 60 cm, unpassend gerahmt, Verglasung fehlt, beschädigt, fleckig

17.06.2024 - 10:30

Vyvolávací cena:

Heinrich Josef Wertheim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.06.2024 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.