Čís. položky 145-053450/0020

Turiet & Barbach

Miniaturtischuhr mit Email, um 1900

Gehäuse: Messing, Email, tlw. vergoldet, Höhe ca. 42 mm
Werk: Handaufzug, Ankerwerk signiert "Fleurier Watch Co.", 7 Steine
Zifferblatt: Email, arabische Ziffern

Turiet & Barbach nahmen an der Pariser Weltausstellung 1900 und der Turiner Weltausstellung 1902 teil. Sie produzierten verschiedene Produkte aus der Bijouterie.øx

Expert: Günter Eichberger, Mst. Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

20.06.2024 - 16:40

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

Turiet & Barbach

+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

Aukce: Hodinky a pánské doplňky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2024 - 16:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 19.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.