Čís. položky 16

Sirupkanne, Ligurien, 18. Jh.,

Majolika, blauer Dekor, mangan beschriftet, Höhe 20,2 cm, Ausguss und Fuß bestoßen, Fuß mit kurzem Haarriss

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.06.2024 - 14:08

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 14:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.