Čís. položky 38

Medaillon Hl. Maria mit dem schlafenden Jesuskind,

18. Jh. feinst gemalte Gouache auf Pergament, oval gerahmt mit Goldlahn unter einem geschliffenem Glas, Messingeinfassung, rückseitig Goldlahn-Ornamente auf rosa Seidenrips, 6,3 x 8,3 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.06.2024 - 14:19

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 14:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.