Čís. položky 93

Zwei kleine Collagebilder, Jesus amabilis und Mater admirabilis, Ende 18. Jh.,

kolorierte Kupferstiche, Heiligenscheine ausgeschnitten und mit Goldborte unterlegt, Gewänder ebenfalls ausgeschnitten und mit Seidenstoffen unterlegt, am Rand Silberborte, gerahmt hinter Glas, Holzrahmen 11 x 16 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.06.2024 - 14:46

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 14:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.