Čís. položky 95

Barocker Christus, alpenländisch Mitte 18. Jh.,

Dreinageltypus, Christus mit plastisch geschnitzten Bluttropfen an der Seitenwunde, das Lendentuch stark bewegt gearbeitet, Lindenholz qualitätsvoll geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 74 cm, Alters - und Fassungsschäden, Finger fehlen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.06.2024 - 14:47

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 14:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.