Čís. položky 99

Barocker Putto,

18. Jh., Lindenholz geschnitzt, monochrom gefasst (darunter ältere Vergoldung), 1 Bein fehlt, 1 Arm und vergoldetes Ornament aus späterer Zeit, Höhe 72 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.06.2024 - 14:49

Vyvolávací cena:

Barocker Putto,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 14:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.