Čís. položky 210

Tragantmodel, Taschenuhr,

19. Jh., Hartholz beidseitig geschnitzt, Vorderseite mit 2 Taschenuhren, einmal mit römischen Ziffern, einmal mit arabischen Ziffern, Monogramm FK, rückseitig Pferd, 12,4 x 19 x 4,5 cm, Altersspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.06.2024 - 15:45

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Tragantmodel, Taschenuhr,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, sochy a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 15:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.