Čís. položky 145-053703/0007

Altschliffbrillant Ring ca. 0,80 ct

Weißgold 585, 5,8 g, RW 58, Steine tlw. ausgeschartet, Ringweitenänderungøg5

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

21.06.2024 - 13:17

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.06.2024 - 13:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.