Čís. položky 145-051011/0025

Diamantring zus. ca. 1 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, kleinere zus. ca. 0,30 ct, 10,1 g, RW 47øg10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.06.2024 - 13:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 1 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.06.2024 - 13:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.