Čís. položky 138-081465/0001

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Herbstlandschaft, signiert A. Kaufmann, Öl auf Leinwand, 50 x 65 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2024 - 15:06

Cena:
EUR 2.620,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.07.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.