Čís. položky 138-084700/0004

Julius von Blaas

(Albano 1845-1922 Bad Hall) Kuh auf der Weide, signiert J. v. Blaas, Öl auf Leinwand auf Holz, 22,5 x 32,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2024 - 15:14

Cena:
EUR 690,-

Julius von Blaas

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.07.2024 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.