Čís. položky 145-052533/0001

Altschliffdiamant Ring ca. 2,70 ct

Platin 950, Shape: Old cut diamond Color Grade: M-N Clarity Grade: si Fluorescence: Faint Diamanten im Baguetteschliff zus. ca.0,25 ct, eingeschliffener Onyx, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 4,8 g, RW 51, Etui, Onyx mit kleinen Ausschartungen bzw. mit einer Bruchstelleøp4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

26.06.2024 - 13:15

Vyvolávací cena:
EUR 5.500,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Diamonds only
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.06.2024 - 13:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.