Čís. položky 145-053560/0005

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 8 ct

Platin ca. 950, Weißgold 750, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., Länge ca. 56 mm, 18,4 gøx

Expert: Günter Eichberger, Mst. Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

26.06.2024 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

Aukce: Diamonds only
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.06.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.