Čís. položky 493

.gestempelt/*/Briefstück - Sammlung Österr. Levante u.a. mit Nr. 7B gestempelt sign. Seitz,

Nr. 4IID gestempelt sign. Seitz, Nr. 8 gestempelt sign. Seitz, Nr. 14II (sogen. Konstantinopler Aufdruck) Briefstück sign. Seitz, Österr. Post auf Kreta mit Nr. 24 gestempelt sign. Seitz etc., versch. Erh., auf div. Bl., F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

24.06.2024 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Známky a pohlednice
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.06.2024 - 15:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.06. - 24.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.