Čís. položky 6

Robert Clark Indiana *

(New Castle, Indiana, 1928-2018 Vinalhaven, Maine)
The Wall, 1990, Blatt aus der Suite 'Memoire da la Liberte', signiert und datiert unten rechts: R. Indiana V/VI? (19)90, betitelt unten links, Farbserigrafie auf Velin BFK-Rives, oben fixiert auf Passepartout, Nr. 95 von 100 nummerierten Abzügen, Darstellungsgröße ca. 69 x 53 cm, Blattgröße ca. 76 x 57 cm, Fondation France Liberte, Editeur, Paris, beschädigter Rahmen (ca. 98 x 78 cm) Ruf 1000,-

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.06.2024 - 14:05

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Robert Clark Indiana *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 14:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.