Čís. položky 57

Arnold Balwe *

(Dresden 1898-1983 Prien am Chiemsee)
Sommerblumenstrauß in Glaskrug, um 1935, signiert unten rechts: Balwé, Öl auf Leinwand, doubliert, rückseitig bezeichnet, ca. 76,5 x 66,5 cm, teilweise blattvergoldeter Rahmen (ca.86 x 75 cm), krakeliert, Kratzspuren oben links Ruf 2400,-

Nachlass einer Privatsammlung

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.06.2024 - 14:28

Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Arnold Balwe *

Nachlass einer Privatsammlung

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 14:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.