Čís. položky 121

Rudolf Kortokraks *

(Ludwigshafen 1928-2014 Hallein bei Salzburg)
Porträt des Galeristen Friedrich Welz, signiert unten rechts: Kortokraks, Pastell auf Hahnemühle-Papier, Blattgröße ca. 63 x 48,5 cm, lose, Knickspuren, kleine Randschäden, etwas verschmutzt, oben zwei längliche Löcher (wohl durch frühere Heftung) Ruf 500,

Provenienz:
aus dem Nachlass des Künstlers

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.06.2024 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Kortokraks *

Provenienz:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.