Čís. položky 126

Rudolf Hradil *

(Salzburg 1925-2007 Wien)
Detailansicht einer italienischen Stadt (Venedig?) signiert unten rechts: R. Hradil, Aquarell auf Büttenpapier, fixiert auf Rückkkarton, ca. 45 x 35,5 cm, mit Passepartout Ruf 700

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.06.2024 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 910,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Rudolf Hradil *

(Salzburg 1925-2007 Wien)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.