Čís. položky 153

Bernhard Hoetger

(Hörde 1874-1949 Beatenberg)
Sieg, Entwurf 1912 aus dem fünfzehnfigurigen Zyklus Licht- und Schattenseiten, Keramik, blau glasiert, auf dem Sockel vorderseitig bezeichnet Sieg, rückseitig B Hoetger, innen geritzt KTK (nachträglich?), Höhe ca. 64 cm, krakeliert, minimale Glasurabsplitterungen, drei Brandrisse im Sockel, dieser restauriert Ruf 1800

Literatur:
Uta Bernsmeier, Licht und Schatten, Bernhard Hoetger, Majoliken 1910-1912, Bremen 1993, Abb. S. 59 und 89

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

27.06.2024 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 3.640,-
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Bernhard Hoetger

(Hörde 1874-1949 Beatenberg)

Literatur:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.