Čís. položky 179

Luis Sammer *

(Stainz bei Straden 1936 geb.)
Brannte nicht unser Herz, 2004, signiert in Majuskeln, betitelt rückseitig am Keilrahmen: LUIS SAMMER, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 140 cm, ungerahmt Ruf 1500,-

Provenienz:
direkt vom Künstler erworben (Rechnung 2012 in Kopie vorhanden)

Literatur:
J. Rauchenberger/ G. Pochat, Sammertime, Das künstlerische Werk Luis Sammers, Weitra 2006, Seite 122-23 mit Abbildung

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.06.2024 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.950,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Luis Sammer *

Provenienz:

Literatur:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malířství 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.