Čís. položky 194-026459/0122

Carl Reichert

(Wien 1836-1918 Graz) Drei Jagdhunde mit Federvieh, signiert: C. Reichert., ortsbezeichnet: Wien., datiert: (1)891., Öl auf Leinwand, ca. 51,5 x 43 cm, blattvergoldeter Rahmen (SLS)

Provenienz: Privatsammlung, Österreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 16:02

Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-

Carl Reichert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 16:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.