Čís. položky 094-066003/0000

Friedrich Meyer-Rubritius

(Klagenfurt 1890-1950 Graz) Winterliche Bachlandschaft im Sonnenlicht, signiert: F. Meyer-Rubritius, um 1930, rückseitige Reste eines Papier-Klebeetikett mit Adressangaben des Künstlers in Graz, Öl auf Leinwand, ca. 48 x 68,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Friedrich Meyer-Rubritius

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.