Čís. položky 194-027860/0010 -

Viktor Pipal *

(Samac, Bosnien 1887-1971 Wien) Stillleben mit Rosen in einem Glas, signiert: V. Pipal, Gouache mit Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 32,2 x 24 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 15:21

Vyvolávací cena:

Viktor Pipal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.