Čís. položky 194-027910/0008

Hubert Fischlhammer *

(Ried im Innkreis 1925-2022) Ohne Titel, signiert: Fischlhammer, Mischtechnik aus Acryl und Collage auf Leinwand, ca. 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 15:27

Vyvolávací cena:

Hubert Fischlhammer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.