Čís. položky 194-027961/0006

Max Pistorius *, 2 Bilder:

(Wien 1894-1960) Paar Blumen Stillleben (Stiefmütterchen und Rosen), signiert: M. Pistorius, datiert: (19)35, Öl auf Holz, ca. 18 x 14 cm, jeweils gerahmt (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 16:05

Vyvolávací cena:

Max Pistorius *, 2 Bilder:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 16:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.