Čís. položky 194-027737/0064

Peppino Wieternik *, 2 Bilder:

(Wien 1919-1979) A) Damenbildnis, signiert: Wieternik, datiert: (19)46, schwarze Kreide auf Papier, punktuell kaschiert auf Unterkarton, Blattgröße ca. 62,3 x 47,3 cm; B) Weiblicher Akt, signiert: Wieternik, datiert: (19)48, Tusche, Pinsel, auf festem bräunlichen Papier, Blattgröße ca. 49,7 x 36,8 cm (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2024 - 15:56

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 15:56
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.