Čís. položky 138-085188/0002

Jenö Karpathy

(Debrecen 1870-1950 Budapest) An südlicher Küste, signiert Karpathy Jenö, Öl auf Leinwand auf Platte, 41 x 57 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.06.2024 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Jenö Karpathy

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.06.2024 - 10:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.