Čís. položky 138-085484/0001

Ödön Guzsik *

(Budapest 1902-1954) Am Lago Maggiore, betitelt und signiert Guzsik, Öl auf Leinwand, 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

18.06.2024 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Ödön Guzsik *

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.06.2024 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.