Čís. položky 138-082836/0001

Ernst Czernotzky

(Brünn 1869-1939 Wien) Asiatisches Stillleben mit Vase, Schwert, Elefant, signiert Czernotzky, Öl auf Holz, 32 x 26 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.06.2024 - 10:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Czernotzky

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrázky - malé formáty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.