Čís. položky 138-082119/0016

Johann Hamza

(Teltsch 1850-1927 Wien) Ein Dirndl, signiert J. Hamza Wien, Öl auf Holz, 24 x 13 cm, gerahmt (hinter Glas), (Rei)

Provenienz: Auktion, C. J. Wawra, Wien, 17. März 1913, Los 52; Auktion, Albert Kende, Wien, 7. März 1933, Los 270; Auktion, Dorotheum, Wien, 27. Oktober 1947, Los 54; Privatsammlung, Wien; Auktion, Dorotheum, Wien, 28. Jänner 2019, Los 235; Privatsammlung, Österreich.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2024 - 10:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Johann Hamza

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrázky - malé formáty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.