Čís. položky 138-083982/0001

Hans Wilt

(Wien 1867-1917) "In der Au bei Weng - St. Gallen", betitelt, signiert und datiert Hans Wilt 1908, Aquarell auf Karton, 22 x 40 cm, gerahmt, (Hu)

Provenienz: Buchhandlung Malota (Anni Stern), Wien; Auktion, Dorotheum Wien, 27. Juni 1967, Los 168; Privatsammlung, Wien.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.06.2024 - 11:04

Vyvolávací cena:

Hans Wilt

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrázky - malé formáty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.06.2024 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.