Čís. položky 195-042011/0018

Konvolut von 16 klassizistischen und Biedermeier Zugbeschlägen, 1. Hälfte 19. Jahrhundert

Gelbmetall, vergoldet bzw. mit Vergoldungsresten, unterschiedliche Ausführungen in Ringform, Durchmesser je ca. 5,5, 6 und 7 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, einzeln teils beschädigt

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

11.07.2024 - 15:23

Vyvolávací cena:

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.07.2024 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.