Čís. položky 145-053230/0012 +

Herrenring

Gold 750, Brillant, 11,9 g, RW 59/60, leichte Gebrauchsspurenøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.07.2024 - 15:38

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Herrenring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.07.2024 - 15:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.06. - 03.07.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.