Čís. položky 191-024788/0006

Ernst (Reno) Jungel *

(Radkersburg 1893-1982 Graz, Ausbildung an den Akademien Karlsruhe und Wien) betitelt "Santa Maria della Salute", handsigniert, datiert Ernst Jungel Venezia 1949, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31 x 48,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

15.07.2024 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst (Reno) Jungel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.07.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.