Čís. položky 191-024500/0005 -

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Südtiroler Dolomiten, handsigniert Carl Rotky, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Stockgröße 17 x 25,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, ausgebleicht, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

15.07.2024 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.07.2024 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.