Čís. položky 193-017597/0009

Meissen

Figur "Sommer", Porzellan, weiß glasiert, polychrom staffiert, Höhe 13,5 cm, 1. Hälfte 20. Jhdt., partiell bestoßen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

26.06.2024 - 10:01

Vyvolávací cena:

Meissen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.06.2024 - 10:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.