Čís. položky 193-017598/0014

Norbert Drexel *

(Hohenems 1933 geb.) "Sitzender weiblicher Akt", signiert Drexel, Kohle, Tusche auf Papier, Ausschnitt 34 x 42 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

26.06.2024 - 12:04

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Norbert Drexel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.06.2024 - 12:04
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.