Čís. položky 310-380575/0002

Pomellato Brillant Armband

Weißgold 750, tlw. rhodiniert, Brillanten, zus. ca. 1,20 ct, Länge ca. 18,5 cm, Breite ca. 10 mm, massive Ausfühurng, 60,3 g, Gebrauchsspurenøg60

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

27.06.2024 - 10:54

Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

Pomellato Brillant Armband

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 10:54
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.