Čís. položky 194-028003/0002

Biedermeier Spiegelrahmen, 19. Jahrhundert

Sog. Ochsenaugenrahmen, gekehlte furnierte Holzleisten mit geschnitzten und blattvergoldeten Eierstab- und Ornamentbordüren, facettiert geschliffene Spiegeltafel, Außenmaße ca. 96,5 x 66 cm, Spiegeltafel mit Altersspuren

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.07.2024 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.07.2024 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.