Čís. položky 194-028084/0001

Raucherset um 1900

Silber 900, Dianakopfpunze, best. aus: 1 Zigarettenetui ca. 8,5 x 8 cm, 1 Streicholzdose ca. 5,5 x 3,5 cm, transluzentes blaues Email, Innenvergoldung, gesamt 224,2 g, guter Erhaltungszustand, original Etui

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

09.07.2024 - 15:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Raucherset um 1900

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.07.2024 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.